Вівторок, 09.03.2021, 10:14
Вітаю Вас Гість | RSS

Рашівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Меню сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу


Учнівське самоврядування

Педагог-організатор Рашівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Андрусенко Наталія Миколаївна

Вчитель вищої категорії, освіта вища (вчитель української мови та літератури), друга освіта середня спеціальна — режисер

 Організація учнівського самоврядування

в Рашівській ЗОШ І-ІІІ ст.

Країна дитячих мрій "Сузір'я”

 

 Учнівське самоврядування за новим зразком розпочало своє існування з вересня 2009 р. Воно здійснюється через роботу дитячої організації - Шкільного парламенту, яке покликане допомагати керівництву школи у вихованні творчої, соціальне активної особистості, здатної до саморозвитку й самореалізації. В нашій школі учнівське самоврядування - це можливість для кожного учня визначити своє місце в спільному житті дитячого колективу, реалізувати свої здібності та можливості. Через роботу в шкільному парламенті учні готуються до свідомої участі в суспільному житті, до адаптації в умовах швидкоплинних змін.

Шкільний парламент є постійно діючим органом самоврядування.  Вибори шкільного парламенту проводяться у вересні кожного навчального року. Засідання парламенту проходять раз на місяць та в разі необхідності. Члени шкільного парламенту беруть участь у плануванні організації життя навчального закладу.

В діяльності парламенту визначаються такі пріоритетні напрямки: правовий; культурно-масовий; освітній; інформаційний; спортивно-оздоровчий; трудовий.

Робота Шкільного парламенту планується на рік. Координатором роботи учнівського парламенту є педагог-організатор школи.

З організацією шкільного учнівського самоврядування можна ознайомитися докладніше.

 

 

 

Пошук
Друзі сайту

<