П`ятниця, 20.04.2018, 13:40
Вітаю Вас Гість | RSS

Рашівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Меню сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу


Навчальні досягнення

Наша школа завжди світла,

    Вона завжди гомінка,

    Метушлива і проворна,

    Бо господар – дітвора.

Призери та переможці конкурсів

2017-2018 н.р.

Міжнародний мовно-літературний конкурс

учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Гончаренко Яна, 5 клас                  ІІІ місце

Харченко Яна, 10 клас                  ІІ місце

Міжнародний конкурс знавців рідної мови імені Петра Яцика

Гончаренко Любов, 11 клас                  ІІІ місце

Гончаренко Яна, 5 клас                     ІІІ місце

Лакодименко Анна, 7 клас                  ІІ місце

Шульга Яна, 8 клас                             ІІ місце

2016-2017 н.р.

Районний учнівський конкурс знавців ОБЖ

Ботвіна Інна, 7 клас              І місце

Харченко Яна, 9 клас            ІІ місце

Міжнародний мовно-літературний конкурс 

учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Ботвіна Інна, 7 клас              ІІІ місце

Харченко Яна, 9 клас          ІІІ місце                               

2015-2016 н.р.

Міжнародний конкурс знавців рідної мови імені Петра Яцика

Гончаренко Яна, 3 клас          ІІ місце

Районний учнівський конкурс знавців ОБЖ

Шульга Яна, 6 клас         ІІ місце

Харченко Яна, 8 клас       ІІІ місце

Гончаренко Любов, 9 клас      ІІІ місце

2014-2015 н.р.

Міжнародний конкурс знавців рідної мови імені Петра Яцика

Шульга Яна, 5 клас        ІІІ місце

Районний учнівський конкурс знавців ОБЖ

Ботвіна Інна, 5 клас          ІІ місце

Шульга Яна, 5 клас        ІІІ місце

Харченко Яна, 7 клас         ІІІ місце

Гончаренко Люба, 8 клас     ІІ місце

Андрусенко Лада, 9 клас      ІІІ місце

Призери та переможці предметних олімпіад

Переможці та призери районних предметних олімпіад 2017-2018 навчального року

Лакодименко Анна, 7 клас               українська мова та література - ІІІ місце

Шульга Яна, 8 клас                            українська мова та література - ІІІ місце

Харченко Яна, 10 клас                       правознавство - ІІІмісце

англійська мова - ІІ місце

Мялік Сергій, 7 клас                            хімія - ІІІ місце

Кравченко Ангеліна, 9 клас                хімія - ІІІ місце

Сахно Анна, 9 клас                             інформаційні технології - ІІІ місце

Ботвіна Інна, 8 клас                            інформаційні технології - ІІІ місце

біологія - ІІІ місце

Грінько Влас, 10 клас                         інформаційні технології - ІІ місце

Нагацький Максим, 11 клас               інформаційні технології - ІІІ місце

Мартиненко Роман, 9 клас                трудове навчання - І місце

Переможці та призери районних предметних олімпіад 2016-2017 навчального року

Грінько Влас, 9 клас                    біологія - ІІІ місце

Балко Вячеслав, 11 клас            біологія  - І місце

Шульга Яна, 7 клас                      хімія - ІІІ місце

Харченко Яна, 9 клас                   англійська мова - І місце                

                                                             українська мова та література - ІІІ місце

Титаренко Аліна, 11 клас            українська мова та література - ІІІ місце 

Лакодименко Анна, 6 клас          математики - ІІ місце

Сахно Анна, 8 клас                        інформаційні технології - ІІІ місце

                                                              англійська мова - ІІ місце          

Шурдук Анатолій, 9 клас             інформаційні технології - ІІІ місце

                                                              біологія - ІІІ місце

Полтавець Ліна, 11 клас               інформаційні технології - ІІІ місце

Переможці та призери районних предметних олімпіад 2015-2016 навчального року

Кравченко Ангеліна, 7 клас              хімія - ІІ місце

Ярошенко Юлія, 7 клас                      хімія - ІІ місце

Балко Вячеслав, 10 клас                  біологія - ІІІ місце

Харченко Яна, 8 клас                     українська мова та література - ІІІ місце

Шурдук Анатолій, 8 клас                   трудове навчання - І місце

Нагацький Максим, 9 клас               трудове навчання - ІІ місце

Переможці та призери районних предметних олімпіад 2014-2015 навчального року

Харченко Яна, 7 клас            українська мова та література - ІІІ місце

 Грінько Вадим, 11 клас            трудове навчання - ІІ місце

Переможці та призери районних предметних олімпіад 2013-2014 навчального року:

                   Грінько Влас, 6 клас                      математика - ІІ місце

                 Харченко Яна, 6 клас                        математика - ІІ місце

                 Костюшко Владислав , 11 клас        математика - ІІІ місце

                                                                               біологія - ІІІ місце

                  Треба Сергій, 9 клас                       трудове навчання - ІІІ місце

                  Грінько Вадим, 10 клас                   трудове навчання - ІІІ місце

                   Бутенко Лев, 11 клас                     фізична культура - І місце

Переможці та призери районних предметних олімпіад 2012-2013 навчального року:

                             Косяк Владислав, 10 клас                 математика - ІІ місце

                                                                                        біологія - ІІ місце

                                                                                        географія - ІІІ місце

                           Єгупова Марина, 11 клас                     біологія - ІІІ місце

                                                                                        українська мова та література - ІІ м

                                                                                        географія - ІІ місце

                                                                                        правознавство - ІІ місце

                             Титаренко Аліна, 7 клас                     українська мова та література - ІІІ м

                             Горбатенко Ольга, 11 клас                 фізична культура - ІІ м

                             Лаврись Віктор, 11 клас                      фізична культура - ІІ м

                             Треба Сергій, 8 клас                            трудове навчання - І місце

                             Берлізєв Ігор, 9 клас                            трудове навчання - ІІІ місце

                            Жартовський Олександр, 10 клас         трудове навчання - ІІІмісце

Переможці та призери районних предметних олімпіад 2011-2012 навчального року:

Єгупова Марина, 10 клас                      математика - І місце
                                                               світова література - І місце
                                                               біологія - ІІ місце
                                                               географія - ІІІ місце
Берлізєв Ігор, 8 клас                             трудове навчання - ІІ місце
Жартовський Олександр, 9 клас          трудове навчання - ІІ місце
Рудич Валентина, 10 клас                     географія - ІІІ місце
 
Пошук
Друзі сайту

<